04/24/2018 - سه شنبه 4 ارديبهشت 1397

ورود اعضا

افتتاح مجموعه ورزشی شهرک دانشگاه در ایام الله دهه مبارک فجر در منطقه 21(1395/10/19)

معاون فنی و عمرانی منطقه 21 از افتتاح مجموعه ورزشی شهرک دانشگاه در ناحیه 3 این منطقه همزمان با ایام الله  دهه مبارک فجر با هدف افزایش سرانه ورزشی در محلات کم برخوردار تر خبر داد.


شهریار مهرافشار، معاون فنی و عمرانی این منطقه با بیان اینکه یکی از پروژه هایی که در منطقه نیاز به توجه بیشتر داشت، مجموعه  ورزشی شهرک دانشگاه بود، تصریح کرد: جلسات مختلفی در خصوص تغییر نقشه معماری با مهندسین مشاور و ناظرین  عامل سوم و چهارم و شورایاری ها برگزار شد که منجر به تغییراتی در بدنه مجموعه ورزشی شهرک دانشگاه شد.

وی با اشاره به روزشمار  پروژه 91 روزه مجموعه ورزشی شهرک دانشگاه گفت: هم اکنون حدود یک ماه از روزشمار باقی مانده که به حول و قوه الهی امیدواریم این پروژه بزرگ ورزشی در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری برسد.

مهرافشار در پایان با بیان اینکه پروژه مذکور جزو پروژه های شاخص منطقه 21 محسوب می شود، افزود: مجموعه ورزشی دانشگاه متشکل از سه سالن چند منظوره، یک سالن رزمی و دو سالن کوچک است که در مرحله نازک کاری بوده و همچنین کل زیربنای مجموعه حدود 2800متر می باشد که همزمان کار ابنیه و محوطه سازی هم به متراژ 1500 متر در حال انجام است.   

تعداد بازدید: 102


print

rating