04/21/2018 - شنبه 1 ارديبهشت 1397

ورود اعضا

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تاکید کرد:

اهمیت ارتقای کمی و کیفی سرانه های خدماتی و عمرانی جنوب غرب تهران (1395/10/9)

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه 18، نتیجه ارزیابی ستادی از فعالیت‌های معاونت فنی و عمرانی این منطقه را "بسیار خوب" توصیف کرد.


به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علیرضا جاوید که در نشست نظارت ستادی پروژه‌های منطقه 18 سخن می‌گفت، کیفیت اجرای پروژه‌های عمرانی جنوب غرب پایتخت را مناسب و قابل قبول دانست اما در عین حال افزود: تلاش برای ارتقای سطح کیفی طرح‌ها و اقدامات عمرانی امری مستمر و توقف‌ناپذیر است.

مهندس جاوید احداث یک مرکز درمانی در منطقه 18 را نیازی ضروری دانست و با بیان آنکه مراکز درمانی تحت مدیریت شهرداری تهران علاوه بر خدمات‌رسانی به کارکنان مدیریت شهری، پاسخگوی نیازهای پزشکی و بهداشتی بسیاری از شهروندان هستند، بر تعریف و اجرای سریع چنین پروژه‌ای تاکید کرد. وی همچنین با بیان آنکه زنان نسبت به مردان از امکانات ورزشی و فرهنگی کمتری برخوردار هستند، احداث مجتمع‌های فرهنگی- ورزشی ویژه بانوان با عنوان "شهربانو" در مناطق مختلف شهر تهران را از اقدامات تحسین برانگیز مدیریت شهری طی 10 سال گذشته دانست و خواستار تکمیل هرچه سریعتر پروژه احداث مجتمع شهربانو در منطقه 18 شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، با بیان آنکه بهره‌برداری از بزرگراه شهید بروجردی نقش موثری در عملکرد شبکه معابر جنوب غرب پایتخت خواهد داشت، بر لزوم فعال بودن جبهه‌های کاری این پروژه تاکید کرد و به سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ماموریت داد در جهت بهبود هرچه بیشتر وضعیت معابر منتهی به کارخانجات آسفالت منطقه 18 تلاش کند تا فعالیت این واحدها و رفت و آمد ماشین‌آلات سنگین، سبب کاهش کیفیت معابر و ایجاد مشکل برای شهروندان نشود.

گفتنی است در این بازدید که علاوه بر مدیران ادارات کل، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، جمعی از مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 18 و دست‌اندرکاران اجرایی پروژه‌ها نیز حضور داشتند، پروژه‌های احداث مدرسه علمیه المهدی(عج)، مسجد امام هادی(ع)، سرای محله ولیعصر(عج)، بلوار 45 متری بهار و زیرگذر شهید اکبر حسینی، استخر و سونای شهدای گلدسته، بوستان مادر و ساماندهی رودخانه کن مورد بازدید میدانی قرار گرفت و تدابیری به منظور تسریع عملیات عمرانی آنها اتخاذ گردید.


تعداد بازدید: 499


print

rating