1395/10/8 | 10:07 | 642 | 0

پیشرفت عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک به مرز 50 درصد رسید

پیشرفت عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک به مرز 50 درصد رسیدمجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت پل‌های شرقی- غربی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس قاسم مالدار ضمن اعلام پیشرفت 50 درصدی عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، از آغاز عملیات روسازی آسفالت پل‌های شرقی- غربی این تقاطع خبر داد و گفت: مسیر شرق به غرب تقاطع مذکور پس از تکمیل عملیات روسازی به روی تردد خودروها گشوده می‌شود. وی در عین حال افزود گشایش مسیر غرب به شرق تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، مستلزم انحراف ترافیک در مسیر جنوب به شمال است که اعمال تمهیدات لازم مربوط به آن جریان دارد.

 مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، همچنین از اتمام عملیات سازه‌ای پل شمال به شرق تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک خبر داد.

گفتنی است تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک از تقاطع‌های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می‌آید که همزمان با تلاش برای تکمیل ادامه بزرگراه شهید حکیم، در حال غیرهمسطح‌سازی است. بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حکیم با شبکه معابر بزرگراهی پایتخت، دسترسی بزرگراهی به ورزشگاه آزادی را تسهیل می‌کند.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print