1395/8/2 | 11:06 | 683 | 0

ادامه عملیات اجرایی احداث زیرگذر امتداد خیابان استاد معین

مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 20 درصدی عملیات اجرایی زیرگذر امتداد خیابان استادمعین به خیابان شهید اکبری خبر داد. 

ادامه عملیات اجرایی احداث زیرگذر امتداد خیابان استاد معین

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس قاسم مالدار با بیان آنکه عملیات حفاری و بتن‌ریزی حدود 200 حلقه شمع از 316 حلقه شمع موردنیاز برای احداث زیرگذر امتداد خیابان استادمعین به خیابان شهید اکبری به اتمام رسیده است، افزود: ادامه عملیات احداث شمع‌ها و سقف زیرگذر نیازمند اخذ مجوزهای ترافیکی در کناره‌ها و کندروهای خیابان آزادی است.

وی با بیان آنکه متعاقب اجرای گمانه‌های حفاری، تمام معارضات تاسیساتی پروژه احداث زیرگذر امتداد خیابان استاد معین به خیابان شهید اکبری شناسایی شده است، افزود: اخذ طرح‌های مربوط به جابجایی عوارض زیرسطحی و شناسایی و انتخاب پیمانکاران توانمند در این زمینه، یکی از ضرورت‌های مهم به منظور تسریع عملیات عمرانی در این پروژه است.

گفتنی است پروژه برقراری ارتباط شمالی- جنوبی خیابان استاد معین با خیابان شهید اکبری، باعث کاهش ترددهای اضافی در خیابان آزادی و میدان آزادی خواهد شد. همچنین با افزایش ظرفیت معابر شمالی- جنوبی منطقه، از ترافیک کندروهای خیابان آزادی کاسته شده و وضعیت تردد در امتداد بزرگراه یادگارامام(ره) بهبود می یابد؛ ضمن آنکه برقراری ارتباط خیابان استاد معین با محلات شمال خیابان آزادی، سبب خروج این معبر حمل و نقلی از بن بست موجود شده و به این ترتیب رفت و آمد میان محلات مناطق 2 و 9 شهرداری تهران تسهیل خواهد شد. اجرای این زیرگذر بخشی از پروژه احداث ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) محسوب می‌شود.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print