1395/7/6 | 10:13 | 654 | 0

پل‌های تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، آماده اجرای روکش آسفالت

پل‌های تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، آماده اجرای روکش آسفالتپل‌های شرقی- غربی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک آماده اجرای روکش آسفالت شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام پیشرفت 45 درصدی عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، از آماده سازی پل‌های شرقی- غربی این تقاطع به منظور اجرای روکش آسفالت خبر داد و گفت: بلافاصله پس از انحراف ترافیک جنوب به شمال تقاطع مذکور، روسازی مسیر و سایر اقدامات تکمیلی در دستور کار قرار می‌گیرد.

مهندس قاسم مالدار با بیان آنکه عملیات خاکبرداری قسمت زیر عرشه پل به منظور گشایش مسیر بلوار المپیک در محل تقاطع با بزرگراه شهید حکیم آغاز شده است، گفت: در حالی که بزرگراه شهید حکیم در محل تقاطع با بلوار المپیک در تراز موجود ادامه می‌یابد، حرکت شمالی- جنوبی بلوار المپیک به تراز منهای یک منتقل شده و گردش ترافیکی شمال به شرق از طریق احداث یک پل جهتی تامین خواهد شد.

وی عملیات اجرایی پل شمال به شرق تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک را در مرحله اجرای عملیات قالب‌بندی و اسکافلدبندی دهانه‌های باقی‌مانده دانست و یادآور شد حدود دو سوم سطح عرشه این پل جهتی زیر بتن رفته است.

گفتنی است تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک از تقاطع‌های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می‌آید که همزمان با تلاش برای تکمیل ادامه بزرگراه شهید حکیم، در حال غیرهمسطح‌سازی است. بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حکیم با شبکه معابر بزرگراهی پایتخت، دسترسی بزرگراهی به ورزشگاه آزادی را تسهیل می‌کند.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print