1395/5/13 | 10:56 | 567 | 0

تکمیل پل تقاطع بزرگراه شهید بروجردی با رودخانه کن، تابستان امسال

تکمیل پل تقاطع بزرگراه شهید بروجردی با رودخانه کن، تابستان امسالعملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با رودخانه کن تا پایان شهریورماه سال جاری به اتمام می رسد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه 40 درصد از سطح عرشه  9هزار متر مربعی پل تقاطع بزرگراه شهید بروجردی با رودخانه کن زیر بتن رفته است، یادآور شد عملیات احداث این تقاطع غیرهمسطح تا پایان شهریور ماه امسال پایان خواهد یافت.

مهندس قاسم مالدار در تشریح روند پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش‌های پروژه، از اتمام عملیات اجرای روکش آسفالت در تقاطع خیابان میرزایی خبر داد و گفت: این تقاطع غیرهمسطح متعاقب رفع معارض تیر برق 20 کیلوولت تحویل شهروندان خواهد شد. گشایش ترافیکی در تقاطع خیابان میرزایی سبب تقویت ارتباطات شمالی- جنوبی در مسیر پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی خواهد شد؛ امری که با توجه به انسداد ترافیکی در مسیر بلوار الغدیر، کاهش مشکلات ترافیکی این پروژه بزرگراهی را به دنبال دارد.

گفتنی است بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است. یکی از مهمترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 خواهد بود. در حالی که نقطه آغاز این مسیر یعنی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه آزادگان با آزادراه تهران- ساوه، طی سال‌های اخیر به صورت یک تقاطع شبدری کامل ساخته شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته، پل تقاطع غیرهمسطح خیابان شهید اصغری نیز طی ماه‌های اخیر روی تردد خودروها گشوده شده است. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی به مرز 40 درصد رسیده است.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print