1395/4/24 | 10:11 | 564 | 0

پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار به مرز 65 درصد رسید

پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار به مرز 65 درصد رسیدعملیات اجرایی زیرگذر تقاطع بزرگراه آزادگان با بزرگراه شهید نجفی رستگار به مرحله آرماتوربندی سقف زیرگذر رسید.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه بخش عمده عملیات حفاری و بتن‌ریزی شمع در زیرگذر تقاطع بزرگراه آزادگان با بزرگراه شهید نجفی رستگار به اتمام رسیده است، افزود: عملیات اجرایی مسیر فوق به مرحله آرماتوربندی سقف زیرگذر رسیده است و پیش بینی می ‌شود این بخش از پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار، مهرماه سال جاری به سرانجام برسد.

مهندس قاسم مالدار در تشریح پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش‌های پروژه، پیشرفت عملیات احداث تقاطع بزرگراه شهید نجفی رستگار با خط 6 مترو را طبق برنامه زمان‌بندی اعلام و ابراز امیدواری کرد این مقطع 230 متری از پروژه تا پایان شهریورماه سال جاری آماده اجرای روکش آسفالت شود.

وی همچنین با اعلام اتمام عملیات عمرانی در پل‌های تندرو و کندروی جنوبی تقاطع بزرگراه شهید نجفی رستگار با کانال سرخه حصار، یادآور شد عملیات سازه‌ای پل تندروی شمالی به عنوان تنها بخش باقی مانده این تقاطع، ظرف یک هفته آینده به اتمام می رسد.

گفتنی است بزرگراه شهید نجفی رستگار معبری 5 کیلومتری است که از بخش شرقی بزرگراه آزادگان آغاز شده و پس از عبور از زیر بزرگراه امام علی(ع) به بزرگراه امام رضا(ع) منتهی می شود. این مسیر کمربندی که از آن با عنوان بزرگراه دولت آباد نیز یاد می شود، پس از عبور از عرض بزرگراه امام رضا(ع) به طرح احداث بزرگراه شهید شوشتری می پیوندد. به گفته مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پیشرفت عملیات اجرایی این طرح راهگشای عمرانی به مرز 65 درصد رسیده است.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print