1395/4/5 | 14:02 | 562 | 0

معاون فنی سازمان عمرانی مناطق خبرداد:

پیشرفت 65درصدی پروژه برج طغرل

پیشرفت 65درصدی پروژه برج طغرلمعاون فنی سازمان عمرانی مناطق با اشاره به تمرکز این سازمان بر ساخت ابنیه به خصوص مساجد گفت: رویکرد و فعالیت سازمان عمرانی مناطق بر اجرای پروژه های ابنیه استوار بوده است.

فرزاد فرجی با تاکید بر رویکرد سازمان عمرانی مناطق نسبت به ساخت وسازها افزود: از ابتدای تشکیل سازمان تاکنون نهضت ساخت مساجد در کل مناطق 22 گانه دنبال شده است. اگرچه امسال در راستای رویکرد حفظ ونگهداشت شهر، پروژه های ابنیه جدید کمتر دنبال می شود.

وي با اشاره به تکمیل پروژه های در دست احداث سازمان عمرانی مناطق گفت: احداث ساختمان خانه شهر از برنامه های اصلی ماست که مطالعات و طراحی  آن در حال تکمیل است و مراحل تصویب طرح را می گذارند که بعد از تصویب نهایی طرح و اخذ مجوزهای لازم ساخت و ساز آن را آغاز می کنیم. در منطقه6 نیز احداث ساختمان مرکزی معاونت حمل ونقل و ترافیک نیز مرحله پایانی اجرای پی دیوارهای حایل را طی می کند و به زودی اجرای اسکلت فلزی آن آغاز می شود.

اين مسئول افزود: احداث مسجد حضرت ولی عصر(عج) درمناطق 22 و11در مراحل تکمیل و بهره برداری قرار دارد و مجموعه برج طغرل نیز در منطقه 20 درراستای اجرای سیاست شهرداری در کاهش فاصله بین شمال و جنوب تهران تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

معاون فنی سازمان عمرانی مناطق با اشاره به جزییات پروژه گفت: پروژه برج طغرل طرح فاخری محسوب می شود و درآینده نزدیک کاربری بالایی برای مردم آن منطقه خواهد داشت. در حال حاضر نیز این پروژه 65درصد پیشرفت داشته است. در این مجموعه امکانات زیادی فراهم شده که از جمله آن می توان به سالن های سینما، همایش و تئاتر (همراه با سن تحرک) که نمونه مشابهی ندارند، اشاره کرد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print