1395/3/4 | 13:31 | 511 | 0

معرفی پروژه‌های ماندگار عمرانی در پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری

معرفی پروژه‌های ماندگار عمرانی در پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهریپنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های سراسر کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های سراسر کشور، با هدف ایجاد هم‌افزایی بیشتر بین شهرداری‌ها و همچنین آشنایی مدیران شهری با آخرین دستاوردهای شرکت‌های داخلی و خارجی در حوزه فناوری‌های مربوط به مدیریت شهری، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه که تا پنجم خردادماه سال جاری برپا خواهد بود، علاوه بر حضور چشمگیر شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در امور عمران و راهسازی، خدمات شهری، زیباسازی و محوطه سازی، نورپردازی و مبلمان شهری، تعداد قابل توجهی از شهرداری‌های سراسر کشور نیز اقدام به برپایی غرفه و ارائه آخرین دستاوردهای مطالعاتی و اجرایی خود کرده‌اند تا علاوه بر فراهم ساختن زمینه انتقال اطلاعات و تجربیات با سایر مدیران شهری، با آخرین فناوری‌های روز دنیا در زمینه طراحی و اجرای پروژه‌های مختلف آشنا شوند.

در همین راستا معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز در پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری به ارائه برخی از دستاوردهای مطالعاتی و همچنین معرفی تعدادی از پروژه‌های ماندگار مدیریت شهری در قالب کتاب و بروشور پرداخته است.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های سراسر کشور در سالن ‌های 8، 9، 10، 11، 12و 13 نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر شده و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print