1394/10/28 | 11:18 | 564 | 0

با حضور 103 شرکت داخلی و 5 شرکت خارجی

هفتمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته برگزار می شود

هفتمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته برگزار می شودهفتمین نمایشگاه بین المللی قیر،آسفالت، عایق ها وماشین آلات وابسته، دوم لغایت پنجم بهمن...

ماه سال 1394 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، این نمایشگاه به همت انجمن صنفی تولید کنندگان قیر و آسفالت، معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و همچنین اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی برگزار شده و طیفی وسیع از پالایشگاه ها و شرکت های تولید قیر تا کارخانجات جانبی و صنایع پائین دستی آنها همچون کارخانه های تولید بشکه، بسته بندی قیر، تولید ایزوگام ،آسفالت، آسفالتهای پلیمری، پوششهای عایقی و ماشین آلات وابسته را در بر می گیرد.

در هفتمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته، بیش از 100 شرکت داخلی و 5 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، فرانسه، چین، سنگاپور و ترکیه به ارائه جدیدترین توانمندی ها و دستاوردهای خود در این حوزه می پردازند. برگزاری دوره های تخصصی تولید و اجرای آسفالت های حفاظتی و سطحی و نیز کاربرد الیاف در مخلوط های آسفالتی از برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

گفتنی است این نمایشگاه در سالن های 12، 13، 14 و 15 نمایشگاه بین المللی و در مساحتی حدود 8000 متر مربع برگزار شده و از ساعت 9 صبح الی 5 بعد از ظهر پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. بازدید از هفتمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته برای عموم آزاد است.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print