1394/9/28 | 13:05 | 748 | 0

در بیانیه هفتمین همایش ملی قیر و آسفالت ایران عنوان شد

تاکید بر استفاده از فناوری های نوین در صنعت قیر و آسفالت

تاکید بر استفاده از فناوری های نوین در صنعت قیر و آسفالتهفتمین همایش ملی قیر و آسفالت ایران با تاکید بر ضرورت توسعه استفاده از فناوری ها و روش های بهینه در صنعت قیر و آسفالت به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، هفتمین همایش ملی و نمایشگاه قیر و آسفالت ایران طی مراسمی که در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و با همکاری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار شد، ضمن قرائت بیانیه پایانی و تقدیر از حامیان و برگزیدگان این دوره از همایش پایان یافت.

در این مراسم که جمعی از مدیران ارشد وزارت راه، مسکن و شهرسازی و همچنین مسئولان شهرداری تهران حضور داشتند، ضمن تاکید بر ضرورت توسعه استفاده از فناوری ها و روش های بهینه در صنعت قیر و آسفالت، پرورش تکنسین ها و کارگران ماهر در زمینه تولید، حمل و پخش آسفالت و ارزیابی مستمر عوامل فنی و اجرایی به عنوان برخی از راهکارهای ضروری به منظور ارتقای کیفیت  پروژه های روسازی معابر معرفی شدند.

در بیانیه هفتمین همایش ملی قیر و آسفالت ایران، همچنین ضرورت توجه به روش های پیشگیرانه در نگهداری روسازی های آسفالتی به ویژه از طریق استفاده از آسفالت حفاظتی، پیاده سازی سازمانی مدیریت روسازی و تداوم ارزیابی کارخانجات آسفالت مورد تاکید قرار گرفت و لزوم تسریع در اجرای پروژه دوجداره سازی تانکرهای حمل قیر و ارتقای کیفیت تولید و اجرای قیرهای امولسیون را امری ضروری دانست.

تقدیر از مقام علمی مهندس "محمد توسلی حجتی" به عنوان شخصیت برجسته صنعت قیر و آسفالت کشور در سال 1394 از دیگر برنامه های این مراسم بود.

گفتنی است هفتمین همایش ملی و نمایشگاه قیر و آسفالت ایران با هدف ارتقای کیفیت روسازی های آسفالتی، توسعه فناوری های نوین و تبادل دانش بین بخش های اجرایی و دانشگاهی صنعت قیر و آسفالت، توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و با حمایت نهادهایی همچون معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاونت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی سازمان مشاور

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print