1394/7/6 | 710 | 0

اتمام عملیات ساخت پایه پل های 2 تقاطع از مسیر ادامه بزرگراه شهید حکیم

مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از رفع مهمترین معارض تاسیساتی پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا ورودی شرقی تونل شهدای غزه خبر داد.

اتمام عملیات ساخت پایه پل های 2 تقاطع از مسیر ادامه بزرگراه شهید حکیم

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس قاسم مالدار ضمن اعلام خبر فوق افزود: ظرف روزهای اخیر تعداد 25 تیر برق معارض از مسیر توسعه بزرگراه شهید حکیم در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا ورودی شرقی تونل شهدای غزه برطرف شده و به این ترتیب امکان تکمیل عملیات زیرسازی مسیر در 2 کیلومتر از طول این مقطع فراهم شده است.

مهندس قاسم مالدار با اعلام پیشرفت 40 درصدی عملیات اجرایی در این بخش از پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم، از اجرای عملیات جدول کاری در مسیر یک کیلومتری حدفاصل تقاطع خیابان کوهک تا تقاطع خیابان کاج خبر داد و گفت: عملیات احداث این بخش از مسیر ادامه بزرگراه شهید حکیم به سرعت به مرحله اجرای لایه های نهایی زیرسازی و روکش آسفالت نزدیک می شود.

وی در تشریح پیشرفت عملیات اجرایی در تقاطع های این بخش از مسیر ادامه بزرگراه شهید حکیم (حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا ورودی شرقی تونل شهدای غزه) از اتمام عملیات احداث پایه ها در پل تقاطع غیرهمسطح خیابان کاج خبر داد و گفت: عملیات احداث پایه های بتنی در تقاطع غیرهمسطح خیابان گل ها نیز رو به اتمام است.

گفتنی است احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم از تقاطع بزرگراه آزادگان تا تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 2 که شامل 14 کیلومتر معبر بزرگراهی به انضمام 15 تقاطع غیرهمسطح می باشد، از چندی پیش در دستور کار قرار گرفته است. بنابر اعلام مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران پیشرفت عملیات احداث این معبر بزرگراهی در بخش حدفاصل تونل شهدای غزه تا تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 2 از مرز 50 درصد فراتر رفته است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت برچسب ها: سازمان مهندسی

  نظرات

| print
اخبار مرتبط :