1394/5/25 | 12:16 | 636 | 0

به همت معاونت فنی و عمرانی، شهرداری منطقه 22 و مرکز علمی کاربردی شهرسازی، نوسازی و بهسازی شهرداری تهران

تاثیرات پل های سواره رو بر کیفیت زندگی شهروندان بررسی می شود

تاثیرات پل های سواره رو بر کیفیت زندگی شهروندان بررسی می شودتاثیرات پل های تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1 و 2 بر کیفیت زندگی شهری...

موضوع نخستین جلسه از سلسله نشست های تخصصی عمران شهری در سال جاری خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در نخستین جلسه از سلسله نشست های تخصصی عمران شهری که با حضور مهندس علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار خواهد شد، تاثیرات اجرای تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1 و 2 بر کیفیت زندگی شهری مورد بحث و تبادل نظر کارشناسان امور شهری قرار می گیرد.

در این نشست تخصصی که به همت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، شهرداری منطقه 22 و مرکز علمی کاربردی شهرسازی، نوسازی و بهسازی شهرداری تهران برگزار می شود، دکتر مجتبی رفیعیان استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه تربیت مدرس طی سخنانی به بررسی نقش پل های تقاطع های غیرهمسطح کاروانسرا سنگی 1 و 2 بر کیفیت زندگی شهروندان تهرانی می پردازد.

نخستین جلسه از سلسله نشست های تخصصی عمران شهری، بعد از ظهر روز سه شنبه بیست و هفتم مردادماه سال جاری در مجتمع امام علی(ع) واقع در منطقه 22 شهرداری تهران برگزار می شود.

گفتنی است در پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1 ارتباط ادامه بزرگراه شهید حکیم با جاده قدیم تهران- کرج و احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه حکیم با جاده مخصوص تهران- کرج با گردش های لازم، از طریق احداث 4 پل اصلی و 7 رمپ جهتی برقرار می شود. تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی2 نیز وظیفه برقراری ارتباط ادامه بزرگراه شهید حکیم و تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی1 با آزادراه تهران- کرج را بر عهده دارد. بهره برداری از پل های این تقاطع های غیرهمسطح که از مجموعه پل های صندوقه ای پیش ساخته بتنی شهر تهران محسوب می شوند، علاوه بر کمک به تکمیل حلقه بزرگراهی محدوده غرب پایتخت، کمک شایان توجهی به توزیع متناسب بار ترافیک در محورهای بزرگراهی این محدوده از شهر تهران خواهد کرد.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print