1394/5/19 | 10:04 | 947 | 0

بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از دومین نمایشگاه فن بازار تخصصی مدیریت شهری

بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از دومین نمایشگاه فن بازار تخصصی مدیریت شهریمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن حضور در دومین نمایشگاه فن بازار تخصصی مدیریت شهری، از نزدیک در جریان فعالیت شرکت های دانش بنیان ...

مرتبط با حوزه های فنی و عمرانی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در دومین روز از برگزاری دومین نمایشگاه فن بازار تخصصی مدیریت شهری (فناوری های نوین شهری) مهندس علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به بازدید از آخرین دستاوردهای شرکت های دانش بنیان به ویژه در زمینه ساخت و سازهای عمرانی پرداخت و از نزدیک در جریان آخرین تحولات مربوطه قرار گرفت.

دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه فناوری های نوین شهری که به همت مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران و با رویکرد تشویق و هدایت نوآوری ها، ابتکارات و تکنولوژی های بومی به حیطه های شهری، بستر سازی ارائه پتانسیل های تحقیقاتی و صنعتی و تقویت همکاری بین شهرداری ها، دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان برپا شده است، صبح روز شنبه هفدهم مردادماه سال 1394 توسط مهندس مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران افتتاح شد. دکتر اقبال شاکری رئیس کمیته شورای اسلامی شهر تهران و تنی چند از معاونان فنی و عمرانی مناطق 22گانه نیز از بازدیدکنندگان دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و همچنین غرفه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در این نمایشگاه بودند.

نمایشگاه امسال با استقبال قابل توجهی از سوی دانشجویان، مهندسان و نمایندگان شرکت های پیمانکاری مواجه شده است. همچنین مدیران حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران طبق یک برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده، در غرفه معاونت حضور دارند تا ضمن گفتگو با نمایندگان شرکت های دانش بنیان، پاسخگوی پیشنهادات و پرسش های بازدید کنندگان باشند.

گفتنی است دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه فناوری های نوین شهری که از صبح شنبه هفدهم مردادماه سال 1394 در محل برگزاری نمایشگاه های بوستان گفتگو برپا شده است، تا روز دوشنبه نوزدهم مردادماه دایر خواهد بود. این نمایشگاه از ساعت 9 صبح تا 17/30 پذیرای علاقه مندان است و بازدید از آن برای عموم آزاد می باشد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print