1393/9/27 | 13:58 | 837 | 0

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران: پای فناوری های نوین به صنعت قیر باز شده است

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران: پای فناوری های نوین به صنعت قیر باز شده استششمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته طی مراسمی با حضور دکتر "مازیار حسینی" معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و مهندس "سید حسین میرشفیع" معاون راه روستایی وزارت راه، مسکن و شهرسازی...

در محل دائمی نمایشگاه های تهران گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، دکتر حسینی پس از انجام مراسم افتتاحیه با حضور در غرفه های مختلف نمایشگاه و گفتگو با نمایندگان شرکت های فعال در حوزه قیر و آسفالت، از دستاوردها و توانمندی های ارائه شده در ششمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته بازدید به عمل آورد.

وی در حاشیه این بازدید، برگزاری چنین نمایشگاه هایی را بستری مناسب برای رقابت مثبت و سازنده میان شرکت های فعال در حوزه قیر و آسفالت دانست و افزود: ششمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته نسبت به دوره های گذشته رشدی محسوس داشته است. این نمایشگاه کمک می کند تا دست اندرکاران پروژه های روسازی آسفالتی و سایر اقدامات مرتبط، از فعالیت های یکدیگر مطلع شوند؛ ضمن آنکه مصرف کنندگان این تولیدات نیز می توانند با طیف وسیعی از توانمندی ها و خلاقیت های حاصل شده در حوزه قیر و آسفالت آشنا شوند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان آنکه صنعت تولید قیر ایران از گذشته در میان کشورهای منطقه خاورمیانه حرف های زیادی برای گفتن داشته است، گفت: خوشبختانه افزایش قیمت قیر، به کارگیری فناوری های نوین در این صنعت را به لحاظ اقتصادی توجیه پذیر ساخته است و از این رو افزایش قیمت می تواند به افزایش کیفیت منجر شود. وی ابراز امیدواری کرد با توجه به روند رو به رشد صنعت قیر در کشور، این صنعت بتواند در آینده نزدیک به استانداردهای تولیدکنندگان طراز اول دنیا دست یابد.

گفتنی است ششمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته، تا بیست و نهم آذرماه سال جاری در سالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران دایر خواهد بود. این نمایشگاه با برگزاری چند کارگاه آموزشی در زمینه روش های استانداردسازی قیر، آموزش اپراتورها و مهندسان ناظر پروژه های روسازی آسفالتی و آشنایی با انواع جدید قیر همراه خواهد بود و در مراسم اختتامیه آن از چهره های پیشکسوت صنعت قیر و آسفالت تقدیر خواهد شود.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print