1393/7/9 | 12:11 | 674 | 0

جایزه انجمن بین المللی مدیریت پروژه به نمایندگان شهرداری تهران اعطا شد

 جایزه انجمن بین المللی مدیریت پروژه به نمایندگان شهرداری تهران اعطا شد

پروژه های تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر به عنوان یکی از پروژه های برتر جهان در سال 2014 معرفی شدند.این انتخاب از سوی انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA )  و به لحاظ نوع مدیریت اعمال شده براین طرحهای عظیم ملی صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، اعطای جوایز و لوح تقدیر " تعهد به تعالی "   Striving         for       Excellence   روز سه شنبه هفته جاری مقارن با 30 سپتامبر 2014 در شهر روتردام هلند به برگزیدگان رتبه های اول تا چهارم  مسابقه بین المللی مدیریت پروژه  صورت پذیرفت . در این مسابقه 2 ابر پروژه  تونل نیایش و بزرگراه  طبقاتی صدر به همراه پروژه ای از کشور هلند حائز رتبه چهارم و شایسته  دریافت لوح تقدیر معرفی شدند. مراسم اعطای جوائز در حاشیه برگزاری بیست و هشتمین کنفرانس جهانی مدیریت پروژه که توسط انجمن بین المللی مدیریت پروژه  هر ساله برگزار می شود، به منتخبان در رده پروژه های متوسط ، بزرگ و ابر پروژه ها صورت گرفت .

تیم ارزیاب این انجمن تیر ماه سال جاری به تهران آمد و طی 3 روز به ارزیابی جنبه های مدیریتی پروژه های تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر پرداخت.

از طرف شهرداری تهران دکتر مازیار حسینی معاون فنی و عمرانی و همچنین مدیر عامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در این مراسم حضور داشتند .    

 

 

 


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print