1393/4/9 | 12:23 | 1340 | 0

با حضور تیم ارزیاب انجمن مدیریت پروژه های بین المللی در تهران

تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر به رقابت با ابر پروژه های سال 2014 می روند

تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر به رقابت با ابر پروژه های سال 2014 می روندکیفیت ساخت و رعایت استانداردهای روز علوم مهندسی در پروژه های تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر باعث شده است تا این 2 طرح عظیم ملی ، مد نظر انجمن مدیریت پروژه های بین المللی IPMA قرار گیرد ...

؛ انجمنی با بیش از 50 سال قدمت که بیش از یک دهه است هر ساله به انتخاب طرح های شاخص جهانی از حیث  مسائل مدیریتی پروژه ها می پردازد .

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران ، تیم ارزیاب انجمن مدیریت پروژه های بین المللی که شامل 8 کارشناس زبده از کشورهای لهستان ، آلمان ، هلند ، استرالیا و یونان می باشد ، از روز دوشنبه نهم تیر ماه 1393 به تهران آمده و طی 3 روز به بازدید و ارزیابی پروژه های شاخص تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر می پردازد .

قرار است در جشنواره انتخاب برترین طرح های عمرانی سال 2014 که در 3 سطح پروژه های متوسط ، بزرگ و ابر پروژه ها برگزار می شود ، تونل نیایش و بزرگراه طبقاتی صدر نیز به رقابت با دیگر طرح های موفق جهان رفته و شانس خود را برای قرار گرفتن در رده بندی بهترین ها بیازماید .

البته انتخاب این پروژه ها جهت ارزیابی و شرکت در مسابقه ، مستلزم تایید مراجع ذی صلاح فنی بوده و حضور در بخش رقابتی خود یک موفقیت بزرگ به حساب می آید چرا که فرآیند گزینش پروژه های نهایی، خود یک روند پیچیده  فنی است .

گفتنی است تونل نیایش به طول مجموع بیش از 10 کیلومتر و بزرگراه طبقاتی صدر به طول تقریبی 11 کیلومتر ( همراه با رمپ و لوپ ها و مسیرهای دسترسی) ابر پروژه های شهرداری تهران در حوزه فعالیت های عمرانی هستند که هر دو در مدت زمان کمتر از 2 سال و با یک مدیریت جهادی به ثمر نشستند و افتخار جامعه مهندسی کشور به حساب می آیند . رعایت استاندارد های بین المللی ، اعمال توامان دقت و صحت در عین سرعت عملیات اجرایی و بهره مندی از تکنیک های مبتکرانه که باعث صرفه جویی های قابل توجه در هزینه ها شد ، از جمله نکات مثبت و شاخص این پروژه ها به لحاظ مدیریتی محسوب می شود .

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print