1398/9/10 | 15:53 | 131 | 0

به مناسبت فرارسیدن روز جهانی افراد دارای معلولیت صورت پذیرفت

تقدیر از معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و دیگر فعالان حوزه مناسب سازی

تقدیر از معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و دیگر فعالان حوزه مناسب سازیمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، به عنوان یکی از فعالان برتر حوزه مناسب سازی فضاهای شهری مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در آستانه فرارسیدن روز جهانی و هفته ملی افراد دارای معلولیت و طی مراسمی که با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران، مهندس محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و تنی چند از اعضای این شورا برگزار شد، مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران مورد تقدیر قرار گرفت.

در متن لوح تقدیر از معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران که به امضای دکتر پیروز حناچی رسیده، آمده است: در راستای تاکید دین مبین اسلام بر برابری حقوق شهروندی و کرامات انسانی، شهر تهران به عنوان ام القراء شهرهای جهان اسلام باید به تاسی از تعالیم اسلامی نمونه ای کامل از یک شهر ایمن، سالم و مورد استفاده تمام اقشار جامعه باشد. 

لازم به ذکر است امسال همزمان با دوازدهم آذر روز جهانی افراد دارای معلولیت، 15 پروژه عمرانی در حوزه مناسب سازی معابر در نقاط مختلف پایتخت به بهره برداری می رسد. این پروژه ها شامل مناسب سازی بخشی از خیابان زرافشان و ضلع شرقی خیابان فاتحان در منطقه 2، خیابان میرداماد حدفاصل خیابان آفریقا تا خیابان ولیعصر(عج) در منطقه 3، بخشی از خیابان های جنت آباد جنوبی و شهران جنوبی، ورودی های یک و 2 مترو صادقیه، ورودی مترو ایستگاه آزادی و سرای محله شهران جنوبی در منطقه 5، ضلع غربی خیابان جیحون حدفاصل خیابان آزادی تا خیابان دامپزشکی در منطقه 10، بخشی از خیابان کارگر در منطقه 11، ضلع جنوب خیابان تیموری فرد در منطقه 13، بخشی از خیابان های شهرداری جنوبی، شقایق و شکوفه در منطقه 19 و در نهایت ضلع شمالی میدان امام حسین(ع) در منطقه 20 است.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print