1398/9/6 | 10:20 | 122 | 0

تمدید گواهینامه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در سازمان عمرانی مناطق

تمدید گواهینامه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در سازمان عمرانی مناطقسازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، موفق به تمدید گواهینامه HSE_MSشد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، این گواهینامه متعاقب انجام ممیزی نهایی سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران مورد تمدید قرار گرفت. 

در نشست ممیزی نهایی سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست که با حضور مهندس سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق و دکتر دانش مدیر سامانه HSE شهرداری تهران برگزار شد، ملاحظات مربوط به استانداردهای  HSAS 18001 ,ISO 9001 ,ISO 14001 شامل سیستم‌های مدیریت کیفیت، مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت و برنامه های پیش رو به منظور تطبیق اقدامات سازمان عمران مناطق با استانداردها و دستورالعمل های مربوطه تشریح شد.  

گفتنی است ممیزی نهایی سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست که به تمدید گواهینامه مربوطه در سازمان عمرانی مناطق انجامید، در دو بخش " پروژه ها " و " ساختمان سازمان " صورت پذیرفت و طی آن  فرآیندها و واحدهای مختلف به صورت نمونه ای مورد ارزیابی تیم ممیزی قرار گرفتند.

لازم به ذکر است برنامه استقرار سامانه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست از سال 1390 در سازمان عمرانی مناطق آغاز شده و دو سال یک بار توسط شرکت های مورد تایید سامانه HSE شهرداری تهران ممیزی و تمدید می شود.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print