1398/9/5 | 09:46 | 285 | 0

همزمان با پیشرفت 82 درصدی پروژه صورت پذیرفت

بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران از تونل- زیرگذر خیابان استاد معین

بازدید دانشجویان دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران از تونل- زیرگذر خیابان استاد معینجمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران از پروژه احداث تونل- زیرگذر خیابان استاد معین بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در راستای تقویت مناسبات موجود میان مدیریت شهری و مجامع علمی و دانشگاهی، جمعی 20 نفره از اساتید و دانشجویان دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران ضمن حضور در کارگاه پروژه احداث تونل- زیرگذر خیابان استاد معین و بازدید از بخش های مختلف این پروژه در جریان برخی از تجربیات فنی و درس آموخته های حاصل از اجرای این پروژه قرار گرفتند.

این بازدید در حالی صورت پذیرفت که پیشرفت عملیات اجرایی تونل- زیرگذر خیابان استاد معین به مرز 82 درصد رسیده است و روزشمار بهره برداری از پروژه نشان می دهد این طرح راهگشای عمرانی ظرف کمتر از 80 روز دیگر در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت. عملیات لاینینگ نهایی به عنوان آخرین بخش از عملیات سازه ای تونل طبق برنامه ادامه دارد و همزمان کار تکمیل نمای دیواره ها در رمپ های شمالی و جنوبی در حال انجام است. 

گفتنی است تونل- زیرگذر خیابان استاد معین، به دلیل عبور از روی خط 4 مترو و از زیر حجم گسترده ای از شبکه های تاسیسات زیربنایی، یکی از پروژه های حساس عمرانی در شهر تهران به شمار می آید و اجرای این معبر زیرزمینی در مقطع زیر خیابان آزادی، بدون هیچ گونه تداخلی با ترافیک سنگین این خیابان صورت پذریرفته است. از این رو به نظر می رسد روند اجرای تونل- زیرگذر خیابان استادمعین مشحون از تجربیات فنی و مهندسی ارزشمندی است که به اشتراک گذاشتن آنها با مجامع علمی و دانشگاهی مفید و اثرگذار خواهد بود.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print