1398/8/12 | 09:11 | 107 | 0

همزمانی شورای مدیران سازمان با تودیع و معارفه مدیر امور اداری

همزمانی شورای مدیران سازمان با تودیع و معارفه مدیر امور اداری با حضور مدیر عامل، شورای مدیران سازمان برگزار و مراسم تودیع و معارفه مدیر امور اداری نیز انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در روز شنبه مورخ 1398/8/11 جلسه شورای مدیران سازمان با حضور مهندس احسان نوش آبادی مدیر عامل، مدیران ارشد و دیگر مدیران میانی برگزار شد.
در این جلسه مهندس نوش آبادی مدیر عامل ضمن بر شمردن اهداف عالیه و سیاست های جاری این سازمان، پیرامون مسائل کاری، بهبود روش ها و استفاده از تمام ظرفیت های سازمان اشاراتی داشته و سرعت بخشی به امور، رعایت صرفه جوئی در هزینه ها و توجه ویژه به منافع سازمان را از اولویت های مهم این مجموعه بیان نمودند.
وی هم چنین انضباط در امور و رعایت عدالت کاری را زیر بنای موفقیت هر سازمانی دانسته و تلاش هدفمند کلیه کارکنان، همدلی و تشریک مساعی را لازمه دستیابی به اهداف عالیه سازمان عنوان نموده و توجه به معیشت و وضعیت شغلی پرسنل را در این میان بسیار نقش آفرین ارزیابی نمودند.
در جریان این جلسه، مراسم تودیع و معارفه مدیر امور اداری سازمان صورت پذیرفت و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای محمد رجبی که تا پیش از این به عنوان سرپرست امور اداری فعالیت می نمود، آقای مجید محمودی به عنوان سرپرست امور اداری سازمان معارفه شد. شایان ذکر است که مجید محمودی دارای کارشناسی مدیریت دولتی بوده، 15 سال سابقه کار دارد که مدت 6 سال از این زمان را به عنوان رئیس امور اداری و جانشین مالی شهرداری منطقه 6 و یک سال نیز به عنوان ممیز اداره کل منابع انسانی شهرداری تهران فعالیت نموده است.
در ادامه برخی از مدیران حاضر در این نشست با طرح موضوعات و پیشنهاداتی پیرامون بهبود روش ها و ارتقاء عملکرد مجموعه در این جلسه مشارکت فکری داشته و به گفتگو پرداختند.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: سازمان مهندسی و عمران شهر تهران

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print