1398/7/24 | 09:46 | 257 | 0

بازدید از روند تجهیز و آماده سازی ساختمان شماره 2 شهرداری تهران

بازدید از روند تجهیز و آماده سازی ساختمان شماره 2 شهرداری تهرانسرپرست سازمان عمرانی مناطق، از آغاز عملیات تجهیز ساختمان شماره 2 شهرداری تهران در خیابان خیام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس سید مجید غمخوار در حاشیه بازدید از ساختمان شماره 2 شهرداری تهران(ساختمان سابق روزنامه اطلاعات)، از آغاز عملیات تجهیز و آماده سازی این بنا خبر داد و گفت: با بهره برداری از ساختمان شماره 2 شهرداری تهران، این بنای 23 هزار مترمربعی به یکی از ساختمان های مرکزی شهرداری تبدیل می شود.

در این بازدید که با حضور مهندس سید جواد میرحسینی مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران صورت پذیرفت، ضمن ارزیابی اقدامات انجام شده به منظور بازسازی و مقاوم سازی ساختمان شماره 2 شهرداری تهران، نقشه ها و برنامه ها اجرایی تدوین شده با هدف تجهیز و آماده سازی بنا مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه این بازدید میدانی، بخش های مختلف ساختمان موزه نقشه تهران پایش شد و درباره ملاحظات مربوط به مقاوم سازی بنا بحث و تبادل نظر گردید. لازم به ذکر است مطالعات مقاوم سازی ساختمان موزه نقشه واقع در منطقه یک، در دستور کار کارشناسان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران قرار گرفته است.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: سازمان مشاور معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print