1398/7/23 | 15:56 | 196 | 0

بازدید میدانی شهردار پایتخت از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر استادمعین

بازدید میدانی شهردار پایتخت از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر استادمعینشهردار تهران ابراز امیدواری کرد 2 پروژه احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر خیابان استاد معین در موعد مقرر تحویل شهروندان شوند.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، دکتر پیروز حناچی در جریان بازدید صبح امروز از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر خیابان استادمعین با اشاره به بازبینی های فنی صورت گرفته در پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، اجرای این اقدامات را زمینه ساز کاهش هزینه های اجرایی و زمان بندی پروژه ذکر و اضافه کرد: در این پروژه می بایست 120 هزار مترمکعب خاکبرداری انجام شود که تاکنون 50 درصد از حجم این عملیات سنگین اجرا شده است. امیدواریم در زمانی که وعده داده بودیم و شاید زودتر این پروژه را افتتاح کنیم.

دکتر حناچی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر را برطرف کننده یکی از گره های ترافیکی پایتخت دانست و ضمن قدردانی از تلاش های پلیس راهور تهران بزرگ در جهت تسهیل عملیات عمرانی پروژه، از شهروندانی که متحمل مشکلات ترافیکی این پروژه بوده اند، تشکر کرد.

شهردار تهران با بیان آنکه بازنگری های صورت گرفته، روند اجرای پروژه احداث زیرگذر کوی نصر را ارزان تر و سریع تر ساخته است، خاطرنشان کرد: ما هم نگران مشکلات مردم در این زمینه هستیم و تمایل داریم که هرچه زودتر این پروژه افتتاح شود.

وی همچنین با بیان آنکه پروژه احداث تونل- زیرگذر خیابان استادمعین دشواری های اجرای تونل در بخش حدفاصل تونل مترو و خیابان آزادی را پشت سر گذاشته است، از افتتاح این پروژه همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن امسال خبر داد.

شهردار تهران با نام بردن از پروژه احداث تونل- زیرگذر خیابان استاد معین به عنوان یک پروژه پیچیده عمرانی در تقاطع با دو شریان اصلی مترو و خیابان آزادی، وجود تاسیسات زیربنایی در مسیر تونل را از دیگر دشواری های این پروژه دانست و یادآور شد: همکاران من با وجود دشواری ها تلاش کردند در محیطی امن و با سرعت بالا کار کنند.

وی ادامه داد: امیدواریم با افتتاح این پروژه معضل ترافیکی همشهریان در پهنه غربی پایتخت برطرف شده و دسترسی های بهتری فراهم شود. پروژه پیشرفت فیزیکی خوبی داشته و کار به نازک کاری انتهایی و لاینینگ رسیده است که البته یکی از مقاطع حساس عملیات اجرایی است چراکه آب بندی جداره ها و جلوگیری از نفوذ آب به تونل از اهمیت بالایی برخوردار است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار ویژه

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print