1398/7/21 | 09:57 | 200 | 0

بازدید کارشناسان کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا از آخرین وضعیت پروژه های جنوب پایتخت

بازدید کارشناسان کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا از آخرین وضعیت پروژه های جنوب پایتختتنی چند از کارشناسان کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از روند پیشرفت فاز نخست پروژه های احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار و شهید بروجردی بازدید میدانی به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در جریان این بازدید که با حضور مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران برگزار شد، مسیر 1800 متری فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار (بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا تقاطع خیابان شهید مزینانی) پایش و گزارشی از آخرین وضعیت اجرایی پروژه ارائه شد.

در ادامه این بازدید میدانی، روند پیشرفت عملیات اجرایی در فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی مورد پیمایش قرار گرفت تا آخرین وضعیت اجرایی در مسیر 3700 متری بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیر گذر میدان جانبازان بررسی و ارزیابی شود.

بازدید کارشناسان کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از این 2 پروژه راهگشای عمرانی در حالی صورت پذیرفت که پیشرفت 95 درصدی عملیات اجرایی فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار حاکی از افتتاح قریب الوقوع این معبر بزرگراهی است. در پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی نیز در حالی که پیشرفت فاز نخست پروژه از مرز 62 درصد فراتر رفته است، پل تقاطع محور 45 متری کن به سرعت به مرحله تکمیل و بهره برداری نزدیک می شود. بهره برداری از این پل سواره رو ضمن تقویت ارتباطات شمالی- جنوبی در مسیر بزرگراه شهید بروجردی، بسیاری از مشکلات ترافیکی شهروندان در رابطه با اجرای این پروژه بزرگراهی را برطرف خواهد ساخت.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print