1398/7/14 | 08:41 | 77 | 0

برگزاری دومین جلسه هماهنگی رویدادهای مالی شهرداری تهران و واحدهای خدمت رسان

برگزاری دومین جلسه هماهنگی رویدادهای مالی شهرداری تهران و واحدهای خدمت رسانبرگزاری دومین جلسه هماهنگی رویدادهای مالی شهرداری تهران و واحدهای خدمت رسان در مهرماه امسال با حضور مدیران کل برنامه ریزی و توسعه شهری ، اداره مالی و اداری معاونت فنی و عمرانی ، مشاور معاون مالی و اقتصادشهری و معاونان مالی شرکتهای آبفا ، توزیع نیروی برق ، مخابرات و گاز برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران ، در دومین جلسه هماهنگی رویدادهای مالی شهرداری تهران و واحدهای خدمت رسان که در مهر ماه امسال با حضور مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی و معاونان شرکتهای خدمت رسان برگزار شد با دستورالعمل هایی مبنی بر اینکه اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری کلیه خدماتی را که شرکتهای خدمت رسان بصورت غیرنقدی "بدون مطالبه وجه" می توانند انجام دهند استعلام و گزارش نمایند .

در این نشست که با محوریت ادارات کل مالی و اداری و برنامه ریزی و توسعه شهری صورت گرفت . شرکت آبفای استان تهران به عنوان پایلوت جهت تبادل تفاهمنامه انتخاب شد . در بحث وصول درآمد و تطبیق حسابها شرکتهای آبفا و فاضلاب استان تهران پیشنهاد شد ، جلسه ای با حضور مشاور معاونت مالی و اقتصادشهری ، اداره کل امور مالی و اداری معاونت فنی و عمرانی در این خصوص در آینده نزدیک برگزار شود .rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: مالی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print