1398/7/13 | 09:28 | 229 | 0

پایان عملیات حفاری تونل- زیرگذر استاد معین

پایان عملیات حفاری تونل- زیرگذر استاد معینمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از اتمام عملیات حفاری هشتمین تونل ترافیکی پایتخت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی با بیان آنکه آخرین مرحله از عملیات حفاری تونل استاد معین با موفقیت کامل و مطابق با برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده به اتمام رسیده است، از تلاش برای آماده سازی سطح مقطع حفاری شده تونل به منظور اجرای عملیات عایق بندی خبر داد و گفت: هشتمین تونل ترافیکی شهر تهران که یک تونل 73 متری با سطح مقطع 172 متر مربع می باشد، همانند تونل آرش و دیگر پروژه های تونلی شهر تهران که طی سال های اخیر اجرا شده است، به صورت آب بند کامل احداث خواهد شد. 

مهندس صبوری ضمن اعلام اتمام عملیات نصب قطعات پیش ساخته نما در دیواره های رمپ جنوبی تونل- زیرگذر امتداد خیابان استادمعین، از برنامه ریزی به منظور اجرای این عملیات در زیر سقف جنوبی زیرگذر و همچنین رمپ شمالی پروژه خبر داد و گفت: رمپ شمالی تونل- زیرگذر خیابان استاد معین که همچنان در مرحله خاکبرداری است طی هفته های آتی برای نصب قطعات نمای دیواره ها آماده خواهد شد.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث تونل- زیرگذر خیابان استاد معین از مرز 70 درصد فراتر رفته است و عملیات آرماتوربندی و بتن ریزی نهایی کف، دیواره ها و سقف تونل بلافاصله پس از اتمام عملیات عایق بندی در دستور کار قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است با بهره برداری از این زیرگذر تونلی، ضمن اتصال معابر شمالی و جنوبی خیابان آزادی، از ترافیک کندروهای خیابان و میدان آزادی کاسته شده و وضعیت تردد در مسیرهای امتداد بلوار استاد معین بهبود می یابد.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print