1398/7/13 | 09:19 | 46 | 0

لکه گیری و بهسازی معابر منطقه 19 با پخش بیش از 1300 تن آسفالت

لکه گیری و بهسازی معابر منطقه 19 با پخش بیش از 1300 تن آسفالتعملیات لکه گیری و بهسازی معابر با اجرای تراش، روکش آسفالت و پخش هزار و 350 تن آسفالت در معابر نواحی پنجگانه منطقه 19 انجام شد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی با اعلام این خبر افزود: با توجه به قرار گرفتن در فصل سرما و مناسب سازی هر چه بیشتر معابر در راستای تسهیل در رفت و آمد شهروندان عملیات تراش و روکش با پخش 400 تن آسفالت در کوچه های سی ام و چهاردهم خیابان براداران شهید شکری محله دولتخواه ناحیه سه انجام شد.

وی ادامه داد: در بزرگراه شهید هاشمی ورودی جعفر آباد نیز در حال حاضر 300 تن آسفالت در راستای بهسازی و روکش این محدوده پخش و تا پایان عملیات پیش بینی می شود 650 تن آسفالت نیز مورد استفاده قرار گیرد.

گندمی با اشاره به پاسخگویی روزانه به بیش از 10 پیام 137 در خصوص لکه گیری معابر خاطر نشان کرد: از ابتدای مهر ماه بیش از 100 مورد در نواحی پنجگانه عملیات لکه گیری توسط عوامل اجرایی این معاونت انجام شد.

معاون فنی و عمرانی منطقه در خصوص سایر اقدامات این معاونت بیان کرد: در راستای پیشگیری از تجمع آب های سطحی در هنگام بارندگی های فصلی، عملیات تخریب و احداث مجدد کانیو به جهت رفع آب ماندگی و شیب بندی مناسب برای هدایت آب های سطحی در معابر به طول 300 متر از جمله ورودی مترو زمزم و رینگ بوستان بزرگ ولایت و معابر منتهی به مدارس و ... انجام شد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print