1398/7/13 | 09:13 | 386 | 0

تجلیل از کارمندان نمونه معاونت فنی و عمرانی

تجلیل از کارمندان نمونه معاونت فنی و عمرانیمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خواستار مطالبه گری کارمندان نمونه این معاونت در جهت بهبود شرایط محیط کار شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی که در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران سخن می گفت، با اشاره به تلاش هایی که طی 6 ماه اخیر با هدف ارتقای کیفیت محیط کار در این معاونت صورت پذیرفته است، افزایش نظم، آراستگی و احساس تعلق به محیط کار را از نتایج عینی این تلاش ها دانست.

وی با تاکید بر لزوم برخورداری کارکنان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از یک محیط کاری مناسب و فاخر یادآور شد: چنین محیطی لزوما با صرف هزینه های گزاف فراهم نمی شود. 

مهندس صبوری مطالبه گری، همفکری و طرح پیشنهادات خلاقانه از سوی کارکنان به ویژه کارمندان نمونه را راهکاری در جهت ارتقای بهداشت محیط کار ذکر کرد.

در ادامه این مراسم دکتر ابوالفضل غلامی مدیرکل مالی و اداری و محمدمهدی سبحانی مدیر گزینش معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز طی سخنرانی های جداگانه ای بر لزوم تخصصی تر شدن پرسشنامه های مربوط به ارزشیابی کارکنان متناسب با نوع اقدامات معاونت فنی و عمرانی تاکید کرده و ابراز امیدواری کردند روند ارزشیابی و انتخاب کارمندان نمونه معاونت فنی و عمرانی طی دوره های آتی از هر نظر بهبود یابد. مهندس امیر خادمی مشاور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز با بیان آنکه ارزشیابی و انتخاب کارکنان نمونه باید در میان تمام رده های خدمتی اعم از کارمندان، کارگران و رانندگان صورت پذیرد از تلاش برای اجرای طرحی مشابه به منظور تقدیر از کارگران نمونه خبر داد.

گفتنی است طرح ارزیابی عملکرد کارکنان معاونت فنی و عمرانی، اعم از نیروهای ستاد معاونت ، سازمانها و شرکت های تابعه از طریق سامانه ارزشیابی با همکاری هیات مرکزی گزینش شهرداری تهران صورت پذیرفت و پس از احصاء نتایج نهایی، از کارکنان برتر تقدیر شد.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print