1398/7/6 | 13:18 | 100 | 0

یک گام تا تحولات عمرانی در جنوب غرب پایتخت

نفس های سازه های بتنی بزرگراه شهید بروجردی به شماره افتاد

نفس های سازه های بتنی بزرگراه شهید بروجردی به شماره افتاداهمیت احداث پروژه بزرگراهی 76 متری شهید بروجردی ، مهندس کاظمی مدیر کل دفتر شهردار و مهندس صبوری معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران را رهسپار منطقه 18 کرد تا آخرین وضعیت این شاهکار عمرانی مدیریت شهری بررسی شود.

به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، طی این بازدید میدانی چند ساعته که با حضور سید محمد فیاض شهردار و مدیران منطقه همراه بود ، نمایندگان شهردار تهران به ارزیابی و رصد دقیق روند پیشرفت پل رو گذر کن واقع در بزرگراه در حال احداث 76 متری شهید بروجردی پرداختند و آخرین توصیه ها و تدابیر را برای مهیا کردن شرایط بهره برداری از آن به مجریان طرح ارائه کردند.

برپایه این گزارش ، پل روگذر کن در تقاطع محور شریانی شهید بروجردی با خیابان 45 متری کن واقع شده که سطح مثبت یک آن که هم اکنون مراحل پایانی احداثش را پشت سر گذاشته و ارتباط شمال محور 45 متری کن به شرق محور شهید بروجردی را برقرار خواهد کرد.

همچنین مجتبی یزدانی و شاپور رستمی معاونین خدمات شهری و محیط زیست و هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران پس از این بازدید وضعیت نگهداشت شهر را از جهات  مختلف مورد ارزیابی قرار دادند.

این گزارش حاکی است ، ارزیابی لایروبی و شستشوی انهار ، مسیلها ، جمع آوری زباله ، وضعیت فضای سبز ، اتلاف جانوران مضر شهری ، آذین بندی معابر ، تفکیک پسماند از مبداء از بخشهای مختلف بازدید چندین ساعته معاونین خدمات شهری و محیط زیست و هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران بود.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print