1398/7/3 | 09:48 | 203 | 0

بازدید سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری از پروژه های 3 منطقه تهران

بازدید سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری از پروژه های 3 منطقه تهرانسرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران به همراه معاونان فنی و اجرایی خود، از 4 پروژه عمرانی در مناطق 14، 15 و 18 بازدید میدانی به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس مجید غمخوار در ادامه روند بازدید و ارزیابی وضعیت پروژه های عمرانی، به مناطق 14، 15 و 18 رفت تا پیشرفت عملیات اجرایی پروژه های احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر، پارکینگ طبقاتی مینابی، ساماندهی محور شهری راه آهن تهران- تبریز(محور نیلوفری) و پارکینگ شهید باقری را مورد پیمایش قرار دهد.

سرپرست سازمان عمرانی مناطق، در حاشیه بازدید از پروژه های بهسازی محور نیلوفری و پارکینگ شهید باقری در منطقه 18 که با حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه انجام شد، بر لزوم پیگیری همه جانبه به منظور رفع مشکلات کارگاه این پروژه ها تاکید کرد.

وی همچنین در جریان حضور در مناطق 14 و 15 و بازدید از پروژه های احداث پارکینگ طبقاتی در بافت فرسوده این مناطق(مینابی و امیرکبیر ) از تلاش سازمان عمرانی مناطق در جهت تکمیل و آماده سازی پارکینگ مینابی تا پایان سال 99 خبر داد. 

در حالی که پیشرفت عملیات اجرایی پارکینگ طبقاتی امیرکبیر به مرز 40 درصد رسیده، پروژه احداث پارکینگ طبقاتی مینابی بیش از 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و پارکینگ شهید باقری نیز در مرحله اجرای عملیات خاکبرداری می باشد.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print