1398/6/30 | 12:47 | 69 | 0

بزرگراه چمران به درکه و اوین وصل شد

بزرگراه چمران به درکه و اوین وصل شدشهردار منطقه یک تهران با تشریح جزییات پل تقاطع غیرهمسطح جدید بزرگراه شهید چمران با نام شهید خلبان نوروزی گفت: با این پل بزرگراه چمران به معابر مقدس اردبیلی، درکه، اوین، بلوار و میدان دانشجو متصل می‌شود.

سید حمید موسوی صبح امروز در حاشیه افتتاح پل غیرهمسطح بزرگراه شهید چمران با بیان این‌که در اولین روز از هفته دفاع مقدس یکی از پروژه‌های مهم منطقه افتتاح شد، گفت:‌ پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید چمران و اتصال آن به بلوار رشیدالدین فضل‌الله را به نام شهید خلبان نوروزی نام‌گذاری کردیم.

وی در مورد ویژگی‌های این پل با بیان این‌که با این پل بزرگراه چمران به معابر مقدس اردبیلی، درکه، اوین، بلوار و میدان دانشجو متصل می‌شود، اظهار کرد: کاهش ترافیک و تسهیل در آمد و شد از ویژگی‌های مهم این پل است.

شهردار منطقه یک تهران با بیان این‌که با افتتاح این پل مشکل ترافیک دوربرگردان روبه‌روی هتل استقلال رفع می‌شود، ادامه داد:   این پل 250 متر عرشه فولادی دارد و با احتساب رمپ و لوپ مجموعا 500 متر است.

به گفته وی، با تاکید پلیس راهور خیابان رشیدالدین فضل‌الله را تعریض و پنج متر به معبر سواره اضافه کردیم و قبل از خیابان یمن نیز دوربرگردانی احداث شد که به شمال رشیدالدین دسترسی بدهند.

شهردار منطقه یک تهران با بیان این‌که با احداث این پل دسترسی به پارکینگ نمایشگاه بین‌المللی بهتر خواهد شد، در مورد هزینه‌های این پروژه گفت: با هزینه احداث دیوار نمایشگاه و پایدارسازی گود نمایشگاه و همچنین تعریض یک کیلومتر از بزرگراه چمران، جمعا 60 میلیارد تومان، احداث این پل برای مدیریت شهری هزینه داشته است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print