1398/6/27 | 12:26 | 26 | 0

پخش بیش از 120 تن آسفالت در معابر و مدارس منطقه چهار

بهسازی معابر شمال شرق تهران در آستانه بازگشایی مدارس

بهسازی معابر شمال شرق تهران در آستانه بازگشایی مدارسمعاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار از بهسازی و ساماندهی معابر در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: تاکنون 57 مدرسه در طرح استقبال از مهر بهسازی و مرمت شده است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "میکاییل علیپور" با اشاره به اینکه افزایش کیفیت معابر و آماده سازی محیط شهري براي ورود به سال تحصیلی جدیداز مهمترین اقدامات این حوزه همزمان با بازگشایی مدارس است افزود: به منظور رفاه حال دانش آموزان عملیات بهسازی و مناسب سازی جداول و پیاده روها، مرمت نوارهای حفاری ساختمان های مدارس و محیط های پیرامونی مدارس و ... در قالب طرح استقبال از مهر در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: از زمان آغاز این طرح بیش از 125 تن آسفالت در داخل و محیط های پیرامونی مدارس پخش شده است و تا پنجم مهرماه نیز ادامه خواهد داشت.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار با بیان اینکه این اقدامات در چندین معبر اصلی منطقه عملیاتی شده گفت: در حال حاضر ترمیم 152 مترطول جدول آسیب دیده ، مرمت 150 متر مربع کفپوش ، رنگ آمیزی دیواره های مدارس و رفع معارض پیاده در نواحی 9 گانه اجرایی شده است.

علیپور افزود: عملیات عمرانی مستمر در حال اجرا قبل از سال تحصیلی جدید براي فراهم آمدن زمینه آرامش و آسایش شهروندان در ایام بازگشایی مدارس ، تسهیل عبور و مرور دانش آموزان ، والدین ، کارکنان مدارس و دانشگاهها به اتمام خواهد رسید.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print