1398/6/24 | 12:24 | 33 | 0

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه شش خبر داد

مناسب سازی پیاده روهای اطراف متروی میدان ولیعصر (عج) و هفت تیر

مناسب سازی پیاده روهای اطراف متروی میدان ولیعصر (عج) و هفت تیرمعاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه شش از مناسب سازی پیاده روهای اطراف مترو میدان ولیعصر (عج) و هفت تیر خبر داد و گفت: بیش از ۷۰۰ مترمربع از پیاده روهای این دو ورودی مهم مترو مناسب سازی شده است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه شش، مرتضی مطهری گفت: مرمت و بهسازی پیاده روهای شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و به دنبال آن هستیم مسیرهای عبور و مرور شهری برای تمام شهروندان مناسب باشد.

وی با بیان اینکه روزانه شهروندان بسیاری از مترو استفاده می کنند، افزود: به صورت ویژه مناسب سازی پیاده رو ورودی های مترو صورت گرفت تا شهروندان راحت تر تردد داشته باشند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه شش گفت: در اطراف مترو میدان ولیعصر (عج) ۵۵۰ متر مربع و اطراف مترو میدان هفت تیر ۱۵۵ متر مربع از پیاده روها و مسیرهای منتهی به آن مناسب سازی شده است. 

مطهری اضافه کرد: در مناسب سازی های صورت گرفته برای تردد افراد دارای معلولیت و نابینا نیز مسیر ویژه ای در نظر گرفته شده است. 

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 6 مناسب سازی تمام معابر شهری برای تردد افراد دارای شرایط خاص مورد توجه مدیریت شهری قرار دارد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print