1398/6/24 | 12:22 | 30 | 0

پروژه اتصال خیابان افتخاری تهران به بزرگراه امام علی (ع) متوقف نیست

پروژه اتصال خیابان افتخاری تهران به بزرگراه امام علی (ع) متوقف نیستشهردار منطقه یک تهران گفت: پروژه اتصال خیابان ۳۵ متری افتخاری به بزرگراه امام علی (ع) که به دلیل کمبود اعتبار بیش از  ۲ سال نیمه کاره رها شده بود اکنون از سرگرفته شده است.

سید حمید موسوی روز شنبه اظهار داشت: این پروژه تقریبا از سال ۹۳ کلید خورد که به دلیل بروز مشکل در شهرداری در بخش تملک و کمبود بودجه متوقف شده بود.

وی افزود: این پروژه در شرق منطقه یک تهران ( واقع در شمال پایتخت)‌ اتصالی از انتهای آجودانیه را به بزرگراه امام علی (ع) شمال و بلوار اوشان ایجاد می کند که در تسهیل دسترسی شهروندان بسیار موثر است.

شهردار منطقه یک تهران ادامه داد: این پروژه اینک سه معارض دارد که در ۶ ماه گذشته جلسات متعددی با آنها داشته‌ایم.

وی تاکید کرد: این پروژه از خیابان ۳۵ متری افتخاری تا عرشه یعنی قبل از اتصال به بزرگراه امام علی (ع) جنوب یک معارض دارد که حاضر به واگذاری نیست و باید از راهکارهای قانونی موجود استفاده کنیم؛ تلاش داریم در سال ۹۸ بلوار افتخاری به امام علی (ع) جنوب راه اندازی شود.

موسوی خاطرنشان کرد: فاز دوم این پروژه بعد از عرشه به بزرگراه امام علی (ع) شمال و بلوار اوشان است که پس از اتصال خیابان ۳۵ متری افتخاری عملیات اجرایی آن از سر گرفته می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: به دلیل عملیات عمرانی انجام شده طی چند سال گذشته در محدوده این پروژه تقریبا ۲ هزار کامیون خاک و نخاله در حاشیه این پروژه و در جنب بلوار اوشان دپو (جمع)‌شده بود که عملیات انتقال آن شروع شده و فکر می‌کنم حداکثر تا یک ماه آینده ادامه داشته باشد.

شهردار منطقه یک تهران تاکید کرد: امسال ۱۲ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت تا عرشه این محدوده در نظر گرفتیم.

به گفته وی، هنگام طراحی پروژه در سال های گذشته فکری برای معارضان پروژه نشده بود و بیش از ۲ سال اجرای آن متوقف ماند.

پروژه اتصال خیابان ۳۵ متری افتخاری به بزرگراه امام علی (ع) در شرق منطقه یک تهران واقع شده است.


منبع: ایرنا

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print