1398/6/21 | 11:33 | 141 | 0

بازدید مشاور شهردار تهران و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از مجموعه فرهنگی رازی

بازدید مشاور شهردار تهران و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از مجموعه فرهنگی رازیرئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، مجموعه فرهنگی رازی را فرصتی کم نظیر در جهت کاهش فاصله امکانات فرهنگی شمال و جنوب پایتخت توصیف کرد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، دکتر غلامحسین محمدی با حضور در محل کارگاه پروژه احداث مجموعه فرهنگی رازی واقع در منطقه 20، در جریان آخرین وضعیت این پروژه مهم قرار گرفت.

وی ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت قابل ملاحظه پروژه احداث مجموعه فرهنگی رازی، کاربری بخش های مختلف این مجموعه را عامل ایجاد ظرفیت های کم نظیر در محور فرهنگی- تاریخی ری دانست و یادآور شد بهره برداری از این پروژه، نقش قابل توجهی در کاهش فاصله شمال و جنوب پایتخت به لحاظ امکانات فرهنگی خواهد داشت.

گفتنی است مجموعه رازی در زمینی به مساحت 41500 مترمربع و زیربنای 31500 مترمربع، در جوار برج تاریخی طغرل واقع شده است. ارتفاع ابنیه موجود در این مجموعه با محوریت چشم انداز برج طغرل طراحی شده و معماری آن نیز برگرفته از این اثر تاریخی بر جای مانده از قرن چهارم هجری است. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه از مرز 92 درصد فراتر رفته است.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print