1398/6/20 | 09:20 | 71 | 0

پیش از افتتاح رسمی؛

پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید چمران مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت

پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید چمران مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفتپل تقاطع غيرهمسطح بزرگراه شهيد چمران ( شهيد سرهنگ خلبان نوروزی ) و اتصال آن به بلوار رشيدالدين فضل ا... و بالعكس به منظور رفاه حال شهروندان و کاهش ترافیک روزهای پایانی تابستان پیش از افتتاح رسمی به صورت آزمایشی بر روی خودرو ها باز شد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت : پروژه احداث پل تقاطع غيرهمسطح بزرگراه شهيد چمران یکی از پروژه های بزرگ عمرانی – ترافیکی در این منطقه است که آیین رسمی افتتاح آن قرار است با حضور شهردار تهران و اعضای شورای شهر تهران برگزار شود لذا این پروژه در لیست طرح های قابل افتتاح شهرداری تهران در آستانه مهر قرار گرفته و بر اساس تمهیدات اتخاذ شده و خدمات رسانی به شهروندان، پیش از افتتاح رسمی به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت.

موسوی افزود: تمام تلاش مدیریت شهری بر این بود که  پروژه تا پایان تابستان و در آستانه مهرماه به بهره برداری برسد که این امر با پشتکار و تلاش شبانه روزی نیروهای اجرایی و همکاری نمایشگاه بین المللی در آزاد سازی گذر به نتیجه رسید و شهروندان می توانند قبل از افتتاح رسمی از آن استفاده کنند

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print