1398/6/13 | 11:23 | 251 | 0

بازدید عضو هیئت رئیسه شورا از 2 پروژه عمرانی

بازدید عضو هیئت رئیسه شورا از 2 پروژه عمرانیعضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین بازدید میدانی به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، دکتر "زهرا نژادبهرام" ضمن حضور در کارگاه  پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین، از نزدیک در جریان آخرین اقدامات انجام شده به منظور تکمیل عملیات اجرایی این طرح ها قرار گرفت.

در این بازدید که مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، مدیران ارشد معاونت و جمعی از دست اندرکاران پروژه نیز حضور داشتند، بخشی از مسیر در حال اجرای هر 2 پروژه پیمایش و جزئیاتی از آخرین وضعیت عملیات اجرایی آنها ارائه شد.

بازدید عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر امتداد خیابان استادمعین در شرایطی صورت پذیرفت که پیشرفت عملیات اجرایی این طرح های راهگشای عمرانی از مرز 61 درصد فراتر رفته است. در حالی که در پروژه احداث زیرگذر کوی نصر شرایط تکمیل دال بتنی و آغاز عملیات خاکبرداری زیر دال به سرعت فراهم می شود، 75 درصد از مرحله حفاری بخش تونلی زیرگذر امتداد خیابان استاد معین پشت سرگذاشته شده و از ابتدای مهرماه سال جاری این معبر زیرزمینی وارد فاز لاینینگ نهایی خواهد شد.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print