1398/5/28 | 09:27 | 149 | 0

روکش آسفالت معابر شمالی و جنوبی پروژه ساماندهی محور شهری راه آهن تهران- تبریز

روکش آسفالت معابر شمالی و جنوبی پروژه ساماندهی محور شهری راه آهن تهران- تبریزمدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، از اجرای 2200 تن روکش آسفالت در معابر شمالی و جنوبی پروژه ساماندهی محور شهری راه آهن تهران- تبریز(محور نیلوفری) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس یوسف متقی ضمن اعلام خبر فوق افزود: بخش عمده فعالیت های پروژه ساماندهی محور شهری راه آهن تهران- تبریز در منطقه 17 به منظور تسهیل عبور و مرور شهروندان و با توجه به تاکیدات مدیران شهری بر بهسازی آسفالت معابر شهر تهران، شامل اجرای روکش آسفالت در محورهای حرکتی طرفین محور نیلوفری بوده است. تاکنون بیش از  2200 تن آسفالت در مقاطع شمالی و جنوبی خیابان رشیدی جهان اجرا شده است. همچنین عملیات تراش آسفالت در ضلع جنوب این معبر به اتمام رسیده و اجرای عملیات زیر سازی طبق برنامه ادامه دارد. اتمام عملیات زیرسازی و روکش آسفالت ضلع شمال خیابان رشیدی جهان، حد فاصل مدرسه شهید چمران تا خیابان تهمتن، از جمله دیگر اقداماتی است که افزایش سطح رضایتمندی شهروندان ساکن در این معابر را به دنبال داشته است.

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، پیرامون اجرای پروژه ساماندهی محور شهری راه آهن تهران- تبریز در محدوده منطقه 18 نیز یادآور شد: در حال حاضر خاکبرداری و برچیدن آسفالت کف پیاده رو، جدول گذاری، اجرای تسطیح و رگلاژ و کف سازی پیاده رو با بتن به انضمام اجرای عملیات شن ریزی روی محور، در دستور کار قرار دارد.

به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، پروژه فرهنگی و تفرجی محور نیلوفری از مجاورت بوستان ولایت تا فرودگاه مهرآباد با وسعتی قریب به 55 هکتار در دو فاز در دست اجرا است که فاز اول آن با مساحت تقریبی 28 هکتار شامل محورهای حرکتی طرفین محور اصلی واقع در منطقه 17 و فاز دوم به مساحت تقریبی 27 هکتار شامل محور اصلی-میانی در منطقه 18 است. با ساماندهی این اراضی، سرانه فضای سبز، محیط های ورزشی، اجتماعی مناطق 17 و 18 به نحو محسوسی افزایش خواهد یافت.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print