1398/5/20 | 11:41 | 108 | 0

شهردار منطقه 6 خبر داد

بهره برداری از دو پروژه عمرانی تا حداکثر 2 ماه آینده

بهره برداری از دو پروژه عمرانی تا حداکثر 2 ماه آیندهشهردار منطقه 6 از افزایش 80 درصدی آبیاری مکانیزه فضای سبز با بهره برداری از مخزن 1500 متر مکعبی خبر داد و گفت: این پروژه ها کمتر از دو ماه دیگر قابل بهره برداری است.

محمدرضا دهداری پور در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت، در خصوص پروژه های عمرانی در دست تکمیل این منطقه گفت: در این منطقه هنوز آبیاری فضای سبز به صورت صد درصد مکانیزه انجام نمی شود. تاکنون فقط 40 درصد از آبیاری فضای سبز به طور مکانیزه انجام می شده که با اقداماتی که تاکنون انجام داده این مقدار به 60 درصد رسیده است و با راه اندازی این مخزن به حدود 80 درصد می رسد. 

وی سوله بحران شهرک والفجر را از دیگر پروژه های در دست اقدام این منطقه برشمرد و افزود: این سوله جنبه آموزشی دارد و به غیر از مباحث بحران به عنوان یک مجموعه آموزشی قابل استفاده است که کمتر از دو ماه دیگر به بهره برداری می رسد. 

شهردار منطقه 6 در خصوص ساختمان جدید این منطقه عنوان کرد: این ساختمان تاکنون پیشرفت خوبی داشته است. سال گذشته پیشرفت فیزیکی 30 درصدی داشت که در یک سال گذشته به پیشرفت 65 درصدی رسیده است. 

دهداری پور ادامه داد: این پروژه به دلیل تجمیع تمام معاونت ها و ادارات شهرداری منطقه 6 در یک ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با تمرکز این مجموعه تکریم ارباب رجوع بهتر انجام می شود.

همچنین برای شهرداری ارزش افزوده دارد؛ چرا که چند ساختمان خالی می شود. با توجه به حمایت های شهرداری مرکز اگر بتوانیم مشکلات مالی این پروژه را رفع می توانیم تابستان سال آینده شاهد افتتاح آن باشیم. 

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print