1398/5/20 | 11:33 | 201 | 0

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تاکید کرد

لزوم رفع هرچه سریعتر معارضات ملکی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی

لزوم رفع هرچه سریعتر معارضات ملکی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردیمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، خواستار تسریع روند رفع معارضات ملکی در پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی در جریان بازدید میدانی از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی که به اتفاق سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 صورت گرفت، ضمن اعلام پیشرفت 61 درصدی این پروژه در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیر گذر میدان جانبازان، تاکید کرد روند رفع معارضات ملکی باید با جدیت دنبال شود تا جبهه های کاری بیشتری در اختیار مجریان پروژه قرار گیرد.

وی در تشریح روند پیشرفت تقاطع های غیرهمسطح مسیر، از اتمام عملیات سازه ای تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با رودخانه کن خبر داد و گفت: احداث شیبراهه های پل تقاطع محور 45 متری کن از طریق اجرای عملیات خاکریزی رو به اتمام است و عملیات اجرایی زیرگذر تقاطع میدان جانبازان نیز در مرحله شمع زنی قرار دارد.

گفتنی است بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است. یکی از مهمترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 خواهد بود. فاز نخست این پروژه که در اولویت اجرا قرار گرفته است، شامل یک مسیر 3700 متری در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیر گذر میدان جانبازان است.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print