1398/5/13 | 09:37 | 58 | 0

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار خبر داد

بهره برداری از دهمین ساختمان اسکان کارگری شمال شرق تهران

بهره برداری از دهمین ساختمان اسکان کارگری شمال شرق تهرانمعاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران از پایان عملیات عمرانی دهمین ساختمان اسکان کارگری خبر داد و گفت: تسریع در خدمت رسانی و حضور به موقع در مواقع ضروری از مهمترین عوامل توسعه ساختمانهای اسکان کارگری است.

به نقل از روابط عمومی منطقه چهار تهران "میکائیل علی پور" با بیان این مطلب گفت: عملیات عمرانی در پروژه اسکان کارگری شهید کرد، در قالب اجرای سقف کاذب، رنگ آمیزی، نقاشی ، اجرای کاشی و سرامیک داخل و نازک کاری ساختمان با 90 درصد پیشرفت آماده بهره برداری است.

وی با بیان اینکه کارگران حوزه خدمات شهری از ارکان اصلی عرصه خدمت رسانی به شهر و شهروندان با حوزه نگهداشت شهر هستند، گفت: به منظور تامین شرایط رفاهی، بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی کارگران عملیات احداث ساختمان اسکان کارگران به مساحت 1800متر مربع در دستور کار قرار گرفت.

معاون فنی و عمرانی منطقه چهار با اشاره به اینکه ساختمان های اسکان کارگری دارای تمامی ضوابط ایمنی و بهداشتی هستند افزود: این ساختمان 4 طبقه با سازه سبک پیش ساخته برای اولین بار در منطقه با امکانات رفاهی و بهداشتی نظیر سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه در هرطبقه، سیستم گرمایشی و سرمایشی، اتاق بهداشت به همراه مسئول بهداشت و چکاب ماهانه، رختکن، اتاق شستشوی لباس کارگران، استراحتگاه و تهویه برای 450 نفر از کارگران سطح منطقه پیش بینی شده است.

علی پور در ادامه افزود: در حال حاضر 9 ساختمان اسکان کارگری در منطقه و نواحی 9 گانه فعالیت دارند و با احداث این ساختمان تعداد آنها به عدد 10 افزایش می یابد.

معاون فنی و عمرانی منطقه چهار در پایان خاطرنشان کرد: عملیات عمرانی پروژه اسکان کارگری شهید کرد از سال 93 آغاز شده است و به زودی به بهره برداری می رسد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print