1398/5/7 | 10:54 | 129 | 0

انتصاب رئیس جدید مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح

انتصاب رئیس جدید مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالحرئیس جدید مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، طی نشستی که با حضور مهندس کامران مصطفوی مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، مهندس سید جواد میرحسینی عضو هیئت مدیره سازمان و همچنین جمعی از مدیران و کارشناسان مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات مهندس علی عزالدین فرهنگ، مهندس ایمان ابراهیمی به عنوان رئیس جدید مرکز معارفه شد.

همچنین براساس حکمی دیگر، مهندس علی عزالدین فرهنگ که پیش از این سرپرست مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح بود، به سمت مشاور مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران منصوب شد.

مهندس ایمان ابراهیمی رئیس جدید مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح، دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران می‌باشد و پیش از این مدیر نظارت فنی و نماینده اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها در شرکت خاکریزآب بوده است.

مهندس مصطفوی مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران متعاقب برگزاری این نشست، از آزمایشگاه های مقاومت مصالح، آزمایشگاه مکانیک خاک، واحدهای تهیه نقشه های زیرسطحی، تجهیزات مورد استفاده در آزمایش های غیرمخرب و همچنین بخش های اداری مرکز مطالعات ژئوتکنیک دیدن کرد و ضمن گفتگو با کارشناسان شاغل در مرکز، از نزدیک در جریان ایده ها و نقطه نظرات آنها قرار گرفت.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: ژئوتکنیک

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print