1398/5/2 | 09:09 | 226 | 0

برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت یادمان سازه

برگزاری مجمع عمومی عادی شرکت یادمان سازهمجمع عمومی شرکت یادمان سازه، با هدف بررسی عملکرد و صورت های مالی منتهی به اسفند 1397 برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شرکت یادمان سازه، در ابتدای این نشست که با حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت یادمان سازه، مدیر کل و معاون امور مجامع و شورای سازمانها، حسابرس و بازرس قانونی شرکت، مدیرکل دفتر مالی و اداری معاونت فنی و عمرانی و همچنین جمعی از معاونان و مدیران شرکت یادمان سازه برگزار شد، گزارشی از صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 1397 ارائه و وضعیت این صورت های مالی مطلوب اعلام شد.

در این جلسه دکتر سنماری مدیرعامل شرکت یادمان سازه با توجه به تغییر ماموریت ها و گسترش پروژه های ویژه شرکت متناسب با نیازهای شهروندان، به ارائه مشخصات فنی و عملکردی برخی از این طرح ها پرداخت.

وی چابک سازی و تخصصی سازی کارشناسان شرکت یادمان سازه را یکی از فعالیت های انجام شده این شرکت در راستای کاهش هزینه ها برشمرد و یادآور شد استفاده از ظرفیت مهندسی شرکت یادمان سازه در جهت طراحی پروژه ها به جای برون سپاری چنین اقداماتی از دیگر راهبردهای موثری است که باید با همفکری، همدلی و همراهی سایر سازمان های شهرداری و همچنین استفاده از نیروهای متخصص موجود در بدنه شهرداری به سرانجام برسد.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print