1398/4/29 | 10:02 | 38 | 0

برگزاری کارگاه آموزشی و انتقال تکنولوژی "تشریح متدلوژی شناسایی حفره های زیرسطحی احتمالی با استفاده از دستگاه GPR متحرک"

اولین کارگاه آموزشی و انتقال تکنولوژی "تشریح متدلوژی شناسایی حفره های زیرسطحی احتمالی با استفاده از دستگاه GPR متحرک" با هدف بررسی روش‌شناسی تشخيص حفره‌های زیرسطحی در محل سالن همایش­های مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح برگزار شد. 

این کارگاه آموزشی یک­روزه با حضور حدود 30 نفر از مدیران و کارشناسان مرکز مطالعات ژئوتکنیک برگزار گرديد. 

در ابتدای این کارگاه آموزشی، رئيس مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح شهرداری تهران در رابطه با ضرورت و اهداف برگزاری این دوره آموزشی صحبت کردند. سپس آقای ساساکی (مدیر پروژه GPR شرکت CTI) در رابطه با تشریح رویکردهای شناسایی حفره های زیرسطحی در کشور ژاپن و آقای یوشیدا (متخصص ژئوتکنیک و GPR شرکت CTI) در رابطه با تشریح رویکرد مورد نظر در پروژه شناسایی حفره‌های زیرسطحی شهر تهران و همچنین معرفی مطالعات موردی انجام شده در کشور ژاپن سخنرانی نمودند.

بخش پايانی اين کارگاه آقایان مهندس علاالدین و مهندس یوسفی از گروه مطالعات سطحی و زیرسطحی مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح به جمع‌بندي مطالب ارايه شده در اين رويداد پرداختد.

در پايان اين رويداد،‌ جلسه پرسش و پاسخ و اختتامیه برگزار گرديد و حاضران در کارگاه آموزشی، سوال های خود را پيرامون موضوعات طرح و به تفضیل توسط آقای دکتر چاوشیان و سایر مدرسان دوره پاسخ داده شد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: ژئوتکنیک

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print