1398/4/17 | 13:34 | 70 | 0

معرفی سامانه جامع فنی و عمرانی به پیمانکاران و مشاوران پروژه های شهری

معرفی سامانه جامع فنی و عمرانی به پیمانکاران و مشاوران پروژه های شهرینشست معرفی سامانه جامع فنی و عمرانی، با حضور جمع کثیری از نمایندگان شرکت های همکار سازمان مهندسی و عمران شهر تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، متعاقب رونمایی از سامانه جامع فنی و عمرانی در اسفندماه سال 1397، جمعی از کارشناسان و مدیران دست اندرکار در طراحی و استقرار این سامانه جامع الکترونیکی، در نشستی با حضور نمایندگان پیمانکاران و مشاوران فعال در پروژه های سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، به معرفی امکانات و ویژگی های مختلف سامانه مذکور پرداختند.

در این نشست که با حضور مهندس نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، دکتر غلامی مدیرکل مالی و اداری معاونت فنی و عمرانی و کارشناسان ارشد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برگزار شد، موارد مهمی از قبیل نحوه ثبت نام و دسترسی به کاربری های مختلف سامانه مورد معرفی قرار گرفت و به پرسش ها و ابهامات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

در ابتدای این نشست مهندس نوش آبادی ضمن خوشامدگویی به مدعوین، پیمانکاران و مشاوران سازمان و تشریح فرآیند انجام کار در سال جاری، بر لزوم ثبت نام شرکت های همکار در سامانه جامع فنی و عمرانی تا پایان هفته جاری تاکید کرد.

در جریان این نشست، دکتر غلامی طی سخنانی به تشریح فرآیند تعریف و طراحی سامانه جامع فنی و عمرانی براساس نیازهای احصا شده در این زمینه پرداخت و با بیان آنکه فاز نخست سامانه جامع فنی و عمرانی نیمه اردیبهشت امسال افتتاح خواهد شد، از تلاش برای پیاده سازی و استقرار آن تا پایان تیرماه سال جاری خبر داد.

وی شفاف سازی مراودات مالی، تسریع فرآیندهای اداری و حذف نسخ کاغذی را از مهمترین ویژگی های استقرار سامانه جامع فنی و عمرانی ذکر و اضافه کرد فاز دوم این سامانه الکترونیکی، به بهبود گردش کار مربوط به مشاوران همکار اختصاص خواهد داشت.

به گفته مدیرکل مالی و اداری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، فراهم شدن امکان محاسبه قیمت تمام شده پروژه های عمرانی، از دیگر منافع بهره مندی از سامانه جامع فنی و عمرانی است که گام بلندی در جهت ساماندهی به امور مالی و اقتصادی ساخت و سازهای عمرانی به شمار می آید.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: مالی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print