1398/4/13 | 10:02 | 200 | 0

تکمیل مسیر ادامه جنوبی بلوار استاد معین در تابستان سال جاری

تکمیل مسیر ادامه جنوبی بلوار استاد معین در تابستان سال جاریمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای تکمیل مسیر ادامه جنوبی بلوار استاد معین (حدفاصل خیابان نیارکی تا محور 30 متری جی) در تابستان سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی با بیان اینکه پیشرفت عملیات احداث مسیر ادامه جنوبی بلوار استاد معین از مرز 70 درصد فراتر رفته است، از تلاش برای تکمیل این مسیر راهگشای ترافیکی در تابستان امسال خبر داد و گفت: بخش عمده اقدامات مربوط به جدول کاری و زیرسازی مسیر ادامه جنوبی بلوار استاد معین، در جبهه های شمال و جنوب پل تقاطع این معبر با ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) به اتمام رسیده است و پیش بینی می شود عملیات اجرای روکش آسفالت ظرف روزهای آینده در مقاطعی از این مسیر آغاز شود.

مهندس صبوری در تشریح روند پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش های پروژه، از اتمام عملیات سازه ای پل های تقاطع مسیر ادامه بلوار استاد معین خبر داد و گفت: اجرای اقدامات تکمیلی این پل ها طبق برنامه ادامه دارد.

گفتنی است در کنار ساخت تونل- زیرگذر امتداد خیابان استادمعین(استادمعین- آزادی)، احداث ادامه جنوب این معبر به سمت خیابان جی نیز در حال انجام است. طول این مسیر 800 متر و عرض آن 45 متر بوده و گشایش آن باعث ساماندهی ترافیک سنگین معابر منتهی به سه راه آذری و کاهش بار ترافیک در میدان آزادی، خیابان آزادی و بزرگراه آیت ا... سعیدی خواهد شد.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

| print