1398/4/10 | 10:31 | 70 | 0

نفس های پروژه های عمران شهری جنوب غرب پایتخت به شماره افتاد؛

رونمایی از 2 دستاورد ارزشمند مدیریت شهری تا پایان امسال

رونمایی از 2 دستاورد ارزشمند مدیریت شهری تا پایان امسال امیرعلی بزمونه در نخستین روزهای حضور خویش به عنوان سرپرست اداره کل هماهنگی سازمانها و امور مناطق معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران به منطقه 18 آمد و دستآوردهای مدیریت شهری را مورد ارزیابی قرار داد .

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، در جریان این بازدید پنج ساعته که بعدازظهر پنج شنبه با همراهی سید محمد فیاض شهردار و تنی چند از مدیران منطقه به انجام رسید ، سرپرست جدید اداره کل هماهنگی سازمانها و مناطق معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از طرحها و پروژه های عمرانی در دست احداثی نظیر مسجد امام هادی (ع) ، بلوار 45 متری بهار ، بزرگراه 76 متری شهید بروجردی ، مجموعه سرپوشیده طبقاتی ورزشی شهید وحید دستگردی ، مجتمع شهر بانو و همچنین عملیات مرمت و بهسازی روکش آسفالت در بزرگراه آزادگان بازدید و تدابیری را در خصوص تکمیل و بهره برداری از هریک از آنها اتخاذ کرد.

فیاض شهردار منطقه در حاشیه این بازدید چند ساعته با اشاره به این نکته که تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام از درجه اهمیت بیشتری برای شهروندان تا آغاز پروژه های جدید برخوردار است ، اظهار داشت : تخصیص اعتبارات سالجاری باعث شده تا فعالیتها با سرعت و کیفیت مطلوبتری انجام و وعده های مدیریت شهری به شهروندان یک به یک محقق شوند.

شهردار منطقه همچنین با ابراز رضایتمندی از روند پیشرفت پروژه های در حال احداث عمرانی نظیر مسجد امام هادی (ع) ، مجتمع شهر بانو و مجموعه سرپوشیده ورزشی طبقاتی شهید وحید دستگردی و... ، خواستار رعایت سه اصل سرعت ، دقت و صحت در مراحل اجرای پروژه های عمرانی جدید شد .


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print