1398/4/9 | 08:30 | 159 | 0

فاز اول انتقال ایمن آبهای سطحی منطقه غرب تهران با اجرای دو پروژه

فاز اول انتقال ایمن آبهای سطحی منطقه غرب تهران با اجرای دو پروژهمهندس عباسي مديرعامل شركت خاكريزآب، از اجرای دو پروژه جمع آوري آبهاي سطي با روش های نوین حفاری و برای اولین بار با استفاده از دستگاه حفار میکرو تی بی ام جهت لوله راني خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خاکریزآب ، مهندس عباسی مدير عامل شركت خاكريزآب طی بازدید از پروژه های در حال اجرای آب های سطحی غرب پایتخت در جریان آخرین پیشرفت ها از روند اجرایی این پروژه ها قرار گرفت. مدیر عامل شرکت خاکریزآب همچنین در این بازدید از مراحل نهایی مونتاژ و تست گرم ماشین حفار در محل کارگاه پروژه تونل جمع آوری و هدایت آب های سطحی بزرگراه فتح  دیدن کرد و در جریان مقدمات اجرای این پروژه قرار گرفتند.
گفتنی است پروژه تونل جمع آوری و هدایت آب های سطحی بزرگراه فتح  در تابستان 98 با حضور شهردار تهران به طور رسمی آغاز به کار خواهد کرد که از اجرای پروژه به طول 4200 متر به شکل تونل جمع آوری و هدایت آب های سطحی در محدوده مناطق 21 و 22 شکل خواهد پذیرفت و که این مهم مانع از هدر رفت آب ، کنترل و جلوگیری از خسارت در جریان سیلاب های فصلی و همچنین احیای طبیعی دریاچه نمک حوض سلطان کمک شایانی نیز خواهد نمود.
گفتنی است شرکت خاکریزآب به عنوان مجری طرح های جمع آوری و هدایت و کنترل آب های سطحی شهر تهران پس از مصوبات شورای شهر و همچنین تاکیدات شهردار تهران ، مدیریت اجرای زیرساخت کنترل و هدایت آب های سطحی در محدوده غرب تهران را بطور ویژه  در دستور کار خود  قرار داده است.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print