1398/4/1 | 09:53 | 387 | 0

تاکید بر نقش آفرینی بیشتر شورای فنی شهرداری تهران در فرآیند تعریف و طراحی پروژه های کلان شهری

تاکید بر نقش آفرینی بیشتر شورای فنی شهرداری تهران در فرآیند تعریف و طراحی پروژه های کلان شهریمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، خواستار نقش آفرینی بیشتر شورای فنی شهرداری تهران در فرآیند تعریف و طراحی پروژه های کلان شهری شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی که در دهمین نشست شورای فنی شهرداری تهران سخن می گفت، این شورا را نهادی کلیدی در جهت بهینه سازی هزینه های اجرایی پروژه های عمرانی دانست و بر لزوم نقش آفرینی بیشتر آن در فرآیند تعریف و طراحی پروژه های کلان شهری تاکید کرد.

در این نشست که با حضور مهندس علی اکبر ترکان، مهندس محمدعلی پنجه پولادگران، مهندس مهدی تفضلی و دکتر افشین حبیب زاده تشکیل شد، دکتر سعید عزیزی نژاد به عنوان نماینده معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در کمیته مشورتی شورای فنی معرفی شد.

همچنین مقرر شد دستورالعمل مربوط به ضریب پیشنهادی، ضریب تطبیق و ضریب افزایش یا کاهش قیمت به همراه دستورالعمل های دامنه قیمت متناسب، مشخصات فنی و اجرایی مسیر اتوبوس های تندرو، بازدید سطح یک و 2 پل ها و هچنین معبر نمونه برای کارشناسی و بررسی بیشتر به کمیته مشورتی شورا ارجاع شود.

گفتنی است کمیته مشورتی شورای فنی، نهادی کارشناسی به منظور ارتقای ظرفیت فنی و تخصصی در انجام امور محوله به شورای فنی است. 


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: شورای عالی فنی سازمان مشاور معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print