1398/3/21 | 16:00 | 66 | 0

دسترسی فرا منطقه ای در محور زمزم و بزرگراه شهید چراغی ایجاد شد

دسترسی فرا منطقه ای در محور زمزم و بزرگراه شهید چراغی ایجاد شدامیر محسنی شهردار منطقه 17 از ایجاد دسترسی فرامنطقه ای در محور زمزم که شامل محورهای منتهی به بزرگراه شهید چراغی و خیابان شهید غلامرضایی و زمزم و تسهیل تردد در محورهای جنوبی این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، امیر محسنی با اعلام این خبر افزود: مطابق روال بازدیدهای دوره ای از پروژه های سطح منطقه صورت می گیرد. در روزهای گذشته با حضور در کارگاه بازگشایی محور زمزم که شامل محورهای منتهی به بزرگراه شهید چراغی و خیابانهای شهید غلامرضایی و زمزم است ، از روند اجرای پروژه بازدید شد. محور زمزم حدود سه کیلومتر طول دارد و در گذشته به خاطر عبور بزرگراه جوانه، محور زمزم دچار مهجوریت بسیار زیادی شد.

شهردار منطقه 17 با اشاره به اهمیت اجرای این طرح افزود: در یک سال گذشته با برنامه ریزی مدیریت شهری منطقه۱۷، محور زمزم را از بخش جنوبی به بزرگراه شهید چراغی (جوانه سابق) بازگشایی کردیم و هم اکنون ۷ راه ترددی برای شهروندان عزیز ایجاد شده است.در این محور، مسیر ۳۰۰ متری فرعی با دو لاین ترافیکی است که به طور مستقیم وارد آیت الله سعیدی شده و با باری که از بزرگراه شهید کاظمی می آید تلفیق می شود.

امیر محسنی اجرای این طرح ها و گشایش دسترسی به معابر شریانی اصلی را نوید بخش تسریع توسعه خواند و افزود: در این مسیر دسترسی به خیابان زمزم و همچنین بزرگراه آیت الله سعیدی وجود دارد. یکی از بهترین خبرهایی که می توانم به شهروندان عزیز بگویم ، خبر بازگشایی جدیدی در مرز منطقه ۱۷ و ۱۸ بود. این بازگشایی ان شاءالله برکات زیادی برای شهروندان منطقه خواهد داشت.

 وی با اشاره به نحوه آسفالت ریزی در سطح منطقه و این مسیر گفت: همان طور که مشاهده می نمایید، هر جایی که قصد آسفالت ریزی داریم با زیرسازی کامل، روش های جدید و روکش در نهایت معابر و شریان ها را آسفالت می کنیم. ان شالله این آسفالت ۱۰ سال باید پاسخگوی کار ما باشد.

گفتنی ست دسترسی محور زمزم به بزرگراه شهید چراغی که پیش از این هیچ گونه راه ارتباطی با هم نداشته اند در قالب سه خیابان فرعی در ماه های گذشته ایجاد و موجب تسهیل تردد شهروندان شده و هم اینک فاز بعدی در قالب ایجاد دسترسی های فرامنطقه ای اجرا شده و به زودی به بهره برداری می رسد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print